Kalessisõit

IMGP2165IMGP2952
Vaata meie tõlda tutvustavat video klippi siit

Meilt on võimalik tellida eksklusiivset kalessisõidu teenust. Kalessile mahub 4 suuremat kasvu täiskasvanut või kuni 6 pisemat kasvu inimest (näiteks 4 täiskasvanut ja kaks last). Kalessi veavad kaks hobust. Meie kaless on Eestis ainulaadne – kuna sellel on kahepoolne eemaldatav katus, ei sega kalessisõitu ka väike vihmasabin, kuna reisijad jäävad kenasti kuivaks. Kalessiga on võimalik sõitma tulla Vana-Vatseliinasse või kutsuda meid kalessiga sõidutama oma üritusele.

Hinnakiri:

Teenus Hind  Kirjeldus
Kalessisõit Vastseliina linnuse lähistel 90 EUR / h Tunnine kalessisõit Vastseliina linnuse vahetus läheduses ajaloolistel radadel Eestimaa ja Setumaa piiril. Imeilus romantiline kingitus pulma-aastapäevaks, abielu ettepaneku tegemiseks, tüdrukute õhtul aja veetmiseks või perega välja sõiduks!
Telli kaless oma üritusele 400 EUR + transpordi kulu 1 EUR /km Vana-Vastseliinast teie ürituse toimumiskohta Tuleme teie üritusele kohale koos oma kutsari, abilise, kalessi ja kahe hobusega vähemalt kaheks tunniks. Kõik muud detailid kokkuleppel vastavalt teie soovidele!

Vaata lisa MUUD TEENUSED Lisaks sellele kaunile kalessile on meil olemas ka kaks lihtsamat vankrit, millega inimesi sõidutada.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Meie kaless on soetatud EASi starditoetuse abil.

  eas_yhevarviline_logo_sinine