Muud teenused

Teenus Hind Kirjeldus
Ponisõit lastele 60 EUR / h + transport Tuleme poniga teie firmaüritusele, lapse sünnipäevale või muule üritusele. Samuti võite meid kutsuda sõidutama ka mõnele
Vankrisõit 85 EUR /h + transport Valikus on lisaks eksklusiivsele kalessile (vaata lisaks KALESSISÕIT) veel kaks vankrit, kuni kümme inimest mahutav lihtne laadavanker ja kuni 5 inimest mahutav stiilne maratonvanker, kuhu ette saab rakendada ka kaks hobust.
Saanisõit 85 EUR /h + transport Saanisõidule saab tulla Vana-Vastseliinasse, kuid saani saab tellida ka oma üritusele.
Hobuste õpetamine/ treenimine hind kokkuleppel Võtame enda poole saduldamisse teie noore hobuse või treeningusse juba sadulas hobuse. Kogemusi on meil erinevate kuuma- ja külmavereliste noorte ja vanade hobuste ja ponidega. Oleme ise teinud ratsasporti koolisõidus, takistussõidus, kolmevõistluses ning ka kestvusratsutamises. Võtame hea meelega treeninglaagrisse näiteks teie kestvusratsu, kes vajab treeningut mägisel maastikul, mida mujal Eestis igal pool ei leidu.
Hobuse hambahooldus 60 EUR / üks suu Iga hobune, kelle suus käivad suulised, vajab regulaarselt (keskmiselt korra aastas) hammaste hooldust, kuna liiga pehme sööda söömise tõttu muutuvad hobuste hammaste servad teravaks ja võivad vigastada hobuse põski ja keelt. Samuti tuleb noortel hobustel enne valjaste kasutamise alustamist kindlasti eemaldada hundihambad.
Hobuse kabjahooldus e värkimine 25 EUR / neli kapja