Ratsamatkad

RATSAMATKAD

Nüüd saab Vastseliina linnuse juures ratsutada igaüks, kelle hing seda ihaldab!

IMGP3379

Kaldala Mahetalu on oma hobused ja sadulad valmis pannud Vastseliina linnuse kohviku juurde – seda just selleks, et anda inimestele võimalus teha hobuste ja ratsutamisega oma esimene tutvus! Oleme selleks tarbeks oma linnuse juures asuvale karjamaale toonud oma kogenuimad ja rahulikuimad hobused! Koha peal on olemas professionaalsed matkajuhid, kes annavad teile juhised, kiivrid ning aitavad teid hobuse selga.
Tahaksid tulla? Helista numbril 56490505 ja broneeri omale aeg. Anna ka kindlasti teada, kui palju teid tulemas on, kui teil on eelnev ratsutamiskogemus, siis missugune, kui pikalt te ratsutada soovite, kui suurt kasvu te olete ja kas tulemas on ka lapsi. Siis teame hobuste valikul arvestada just teie vajadustega!
Kui aeg on kokku lepitud, siis tulge lepitud ajaks kohale. Soovitav on kanda pikki pükse ja kinniseid jalanõusid – plätudega on hobuse seljas väga ebamugav.

Ideaalseks grupi suuruseks peame kuni 5 inimest ja matkajuht. Matkade pikkused võivad varieeruda kahekümnest minutist kuni 7 päevani – vastavalt teie soovidele :)

Tule ratsutama! Hobused ootavad!

NB! Paneme teile südamele, et kui istute hobuse selga olete tutvunud järgmise informatsiooniga:

  • Hobuste ümber ja seljas tuleb ALATI järgida meie matkajuhi juhiseid.
  • Hobuse seljas on kohustuslik kanda turvakiivrit (mille saab meilt tasuta laenutada)!
  • Kui teil on terviseprobleeme, siis tuleb nendest matkajuhti eelnevalt teavitada ning vajadusel pidada aru, kas ratsutamine on just teile.
  • Kui teil on ületamatu hirm, palun andke matkajuhile sellest teada – ta võib võtta teie hobuse nööri otsa või jalutada teie hobust hoopis käekõrval – kõik ratsanikud on kuskilt alustanud!
  • Kuigi meie hobused on sõbralikud ja turvalised – on tegemist siiski loomadega ning loomad võivad teinekord käituda ettearvamatult! Palun arvestage sellega – teenuse pakkuja ei võta endale vastutust materiaalsete või füüsiliste kahjustuste (sh õnnetused, vargused, haigestumised jms.), mis võivad juhtuda klientide, nende sõprade ja kaaslastega enne ratsutamist, ratsutamise ajal või peale ratsutamist!

Hinnakiri

Teenus hind Kirjeldus
Ratsutamine käekõrval 15 min 10 EUR Sobilik lastele või algajatele ratsanikele, kes tunnevad et täitsa vabalt veel kappama minna ei julge.
Ratsamatk 20 min 10 EUR Sobilik ratsutajale, kes on esimesi kordi hobuse seljas. Kui esimesed korrad sujuvad hästi, võib mõelda ka juba pikemate retkede peale.
Ratsamatk 1 h 15 EUR Sobilik ratsutajale, kes tunneb ennast sadulas juba kindlamalt ning ei karda hobusega käia üles ja alla järsematest nõlvadest.
Ratsamatk 3 h 50 EUR Kolme tunnine ratsamatk Piusa jõe ürgoru maalilistel radadel. Sobilik eelneva kogemusega ratsanikele.
Päevane ratsaretk 60 EUR Päevane ratsaretk Piusa jõe ürgoru ning Setumaa radadel, kestus 4-5 tundi, sisaldab lõunapausi looduskaunis kohas või restoranis, õhtuks jõutakse tagasi samasse punkti, kust hommikul alustati.
Mitme päevane ratsamatk 60 EUR / päev Meie poolt soovitatud marsruudil, teie poolt soovitud kestusega ratsamatk. Päevas veedame sadulas 4-6 tundi. Aitame valida teile sobiva majutuse variandi (telgist hotellini) ning toitlustuse.

Kõik matkade hinnad sisaldavad endas hobuse ja matkajuhi renti, lisaks tuleb vajadusel tasuda majutuse ja toidu eest. Kõik hinnakirjas toodud hinnad sisaldavad käibemaksu!

Matkade marsruudid lepime kokku vastavalt teie soovidele ja kogemustele, meie kogemusele ning hooajalistele maastikutingimustele!

Turvalisuse huvides on meie matkadel kohustuslik kasutada turvakiivrit! Kui teil endal kiivrit ei ole, saab seda meilt tasuta laenutada!